Čo ponúkame

Elektroinštalačné práce

Špecializácia

Špecializujeme sa na montáž elektrických rozvodov na stavbách budov, nákupných centier, priemyselných hál, kontajnerových a bytových jednotiek, rodinných domov, kancelárskych priestorov.

X

Spolupráca

Spolupracujeme so stálymi zákazníkmi prevažne na Nemeckom, Rakúskom a Slovenskom trhu.

X

Kvalifikácia

Elektromontážne práce u nás realizuje tím skúsených zamestnancov, ktorí disponujú všetkými potrebnými osvedčeniami stanovenými platnou legislatívou, rovnako disponujú znalosťou cudzieho jazyka pre plynulú komunikáciu so zahraničným zákazníkom priamo na jeho stavbe. Samozrejmosťou je komplexná výbava, samostatnosť a zodpovednosť pracovníkov.

X

Výroba káblových zväzkov

Špecializácia

Ďalšiu oblasť pôsobnosti našej firmy tvorí výroba káblových zostáv a elektronických káblových zväzkov pre rozvodné skrine. Zväzky sú vyrábané podľa konkrétnych požiadaviek zákazníka na daný projekt, po vzájomnej konzultácii a odsúhlasení prototypovej série.

X

Zameranie

Zameriavame sa na klasické sériové káble, ale aj atypické prototypy. Vyrábame série vo veľkých množstvách pre pravidelné série a výrobné procesy, ale aj malé niekoľkokusové série podľa špecifikácie zákazníka.

X

Naša devíza

Našou hlavnou devízou je precíznosť pri výrobe a krátke dodacie termíny.

X

Distribúcia komponentov

Špecializácia

Dojednané kontrakty na komponenty ktoré používame pri našej výrobe nám umožňujú distribuovať tento špecifický materiál aj pre iných klientov. Skladové zásoby a optimalizované distribučné toky nám poskytujú dobrý predpoklad pre ich ďalší predaj.

Viac informácií nájdete v našom pripravovanom e-shope

X

Naša devíza

Expresné dodacie termíny sú aj v tejto oblasti našou hlavnou devízou. Promptne reagujeme na zmeny a v spojení s expresnou dopravou vieme dodať zákazníkovi požadovaný materiál. Klientom tak šetríme čas a peniaze

X